Важливі та дуже значущі досягнення!

Медичний Центр ударно-хвильової терапії у Запоріжжі очолює лікар-невропатолог вищої категорії з багаторічним досвідом у медичній професійній діяльності, мануальний терапевт та вертебролог міжнародного класу Бодня Микола Іванович.

За плечима Микола Івановича 27-річний досвід лікування пацієнтів з неврологічними симптомами,
та великий 7-річний досвід лікування пацієнтів методом ударно-хвильової терапії. За цей час Микола Іванович провів понад 4000 процедур у своїх пацієнтів з різними захворюваннями.

У ПП “Реабілітація” також працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії з неврології та ортопедії-травматології, які постійно вдосконалюють свої навички. Завдяки передовим технологіям наші лікарі використовують найсучасніші методи лікування та реабілітації пацієнтів.

За свою діяльність наші лікарі отримали безліч сертифікатів і нагород, які свідчать та підтверджують їх професіоналізм, компетентність та справедливість у проведенні лікування пацієнтів.

І сьогодні Медичний Центр має потужне та найсучасніше обладнання останнього покоління провідних європейських компаній для проведення лікування ударно-хвильовою терапією.

Сертифікат ударно-хвильової терапії
Сертифікат ударно-хвильової терапії

Лікування тут не проходить даремно! І тому підтвердження – безліч позитивних відгуків та звернень щодо ефективної роботи всього центру в галузі медицини.