Інноваційна модульність DUOLITH® SD1 Ultra тепер і у Запоріжжі

Інноваційна модульність DUOLITH® SD1 Ultra тепер і у Запоріжжі

Перший у світі поєднався позакорпоральний ударна хвиля терапевтичний апарат ДУОЛІТ ® SD1 Ultra, від провідного світового виробника технологій ударних хвиль -Швейцарська компанія Сторц медикаментозний

Інноваційна модульність – DUOLITH ® SD1 Ultra зараз у Запоріжжя в медичному центрі хвилі Ударно терапія на вулиці Міра, 13

Багаторічний досвід лікарів у використанні ударних хвилі в нашому медичному центрі та найновіші апарат DUOLITH ® SD1 Ultra представляє новий терапевтичний підхід в лікуванні. Перший пацієнти, які пройшли тестування в нашому центрі, комбінована терапія ударною хвилею залишила свої позитивні відгуки.

Відео

Програма Твій здоров’я в Медичному центріPE « Реабілітація », в якій Лікарі центр поговоримо про новітні технології терапії ударних хвиль

Комбіноване використання Радіальний ( R-SW ), Орієнтований ( F-SW ) і Планові ( P-SW ) ударні хвилі забезпечує високий ефективність лікування захворювання відповідно до індивідуальних характеристик пацієнта:

1. Радіальний ( R-SW ) шок хвилі застосовується для поверхні захворювання та низька енергетична терапія. Глибина сягає від 2 до 6 див. Модуль R-SW апарату DUOLITH ® SD1 Ultra оснащений головками з надвисоким звуком і більшою глибиною проникнення, завдяки чому процедури став безболісним і більше ефективний і не стомлюючий як для фізіотерапевта, так і для пацієнта;

Аплікатор насадка для ударно-хвильової терапії

2. Орієнтований ( F-SW ) ударні хвилі еffective для областей глибокого проникнення і мають виняткову точність що дуже важливо, коли лікування – хронічний аббактеріальний простатит, хвороба Пейроні, еректильна дисфункція, – лопатка периартроз, порушення синдрому, – кокеартроз та асептичний некроз головки стегнової кістки, – видалити грижа та випинання міжхребцевих дисків. – Вплив хвилі зосереджені у зоні фокусування поза терапевтичною головкою аплікатора і, на відміну від радіальних ударних хвиль, мають властивість накопичуватися та є більш ефективними.

Вони демонструють свою ефективність у глибоко розташованих тканинах, але дія починається зі шкіри від 0 см і зберігає їх терапевтичну ефективність до 12,5 див.

Для зміни глибини проникнення використовуються форсунки різної товщини; максимальна енергія вплив 0,55 МДж \ мм2.

Аплікатор насадка для ударно-хвильової терапії

3. Планарні (P-SW) ударні хвиліефективний для впливу великих поверхонь тіло також характеризуються копійкою точним дозуванням ударної хвилі.

Вони демонструють свою ефективність від 0 см до 6 см і мають найвищу енергію 1,24 мДж \ мм2 і лише такий потік енергії здатний перемогти целюліт і зробити підняття та корекцію форм у жінок, також ці хвилі є більш ефективними при псоріазі шкіри, хворобі Депуйрена і всі хронічні важко піддаються лікування захворювання та тригер бали і зони, плюс усі види трофічний виразка.

Аплікатор насадка для ударно-хвильової терапії

Унікальне поєднання різного діапазону хвиль, функціональності та якості, тому DUOLITH ® SD1 Ultra не має конкурентів

Для отримання більш детальної інформації ви можете зв’язатися з нами по телефону:

(096) -80-57-511 Київстар

(050) -73-23-511 МТС

Медичний центр ударно-хвильової терапії

г. Запоріжжя, вул. Міра, будинок 13 / пр. Собор, 155

Зупинення транспорту « Світ »