Видалення зморшок на обличчі, на шиї, на лобі та навколо очей, підтяжка (ліфтинг) шкіри, видалення складок на шиї та носогубних складок

Видалення зморшок на обличчі і підтяжка ліфтинг шкіри

Усунення зморшок на обличчі, шиї, лобі і навколо очей, підтяжка шкіри рук, усунення шийних складок і носогубних складок, все це безопераційна і безін’єкційна корекція ударно-хвильовою терапією, поліпшення лімфодренажу і тонусу м’язів за допомогою вертикальної вібротерапії, технологія Vi-actor 35 Гц, поліпшення обміну речовин і зниження остеопорозу Горизонтальна вібрація обладнання 50 Гц.

Відео лікування зморшок на обличчі і шиї дивіться нижче.

Щоб вирішити будь-яку проблему, потрібно усунути причину, і тоді буде хороший і, головне, тривалий ефект.

Поява зморшок на обличчі і шиї пов’язано з тим, що з віком у людини знижується вироблення залоз внутрішньої секреції, необхідної фізіологічної кількості гормонів, а крім зморшок у жінок розвивається клімакс, знижується вироблення мастила, у чоловіків знижується потенція і ерекція, розвивається хронічний простатит і аденома передміхурової залози, що призводить до погіршення якості життя як вдома, так і на роботі.

Лікарі медичного центру ударно-хвильової терапії

З цієї причини розгладити і прибрати зморшки на обличчі і шиї за допомогою ударно-хвильової терапії можна за допомогою головки F15 (опціонально) глибиною 20 мм і енергією 0,16 мг/мм², з частотою від 16 до 21 Гц, при цьому ефект зберігається не один рік.

Відбудеться збільшення проліферації фібробластів, що сприяє утворенню нових колагенових і еластинових волоконсинтезу ендогенної (власної) гіалуронової кислоти, тобто відновленню нормального стану шкіри, її пружності, еластичності, вирівнюванню рельєфу шкіри, підтримці водного балансу, причому всі ці процеси відбуваються рівномірно на обличчі і шиї.

Відтворити такий розподіл гіалуронової кислоти ніякими ін’єкціями неможливо, більш того, чужорідна для організму гіалуронова кислота вводиться ззовні і виникає загроза алергії або відторгнення, чого ніколи не буває при ударно-хвильової терапії.

Якщо провести ще одну підтяжку головкою Vi-actor (опціонально), покращиться лімфодренаж, нормалізується тонус м’язів, покращиться кровообіг і обмін речовин до 5 років в ураженій зоні, тобто на обличчі та шиї, і, що важливо, непотрібні плями і ділянки почервоніння розчиняться при впливі 35 Гц.

Але людині необхідно омолодити не тільки обличчя і шию, але і все тіло і живіт, і стегна, і сідниці, і шкіру рук, а найголовніше – омолодити залози внутрішньої секреції, які регулюють обмін Са, фосфору і вітаміну D3, через нестачу яких розвивається остеопороз.

Видалення зморшок на обличчі і підтяжка ліфтинг шкіри

З віком залози внутрішньої секреції виділяють менше, і люди місяцями приймають препарати кальцію, а ефекту немає через те, що він засвоюється в дуже малих кількостях, щоб омолодити залози внутрішньої секреції, необхідно впливати на організм на спеціальний апарат, на якому людина розташовується всім тілом і опрацьовується з частотою 50 Гц.

Раніше зморшки на обличчі намагалися прибрати за допомогою ін’єкцій ботокса, який надає токсичну дію на нервову систему, як периферичну, так і центральну, і викликав зниження розумової та інтелектуальної активності людини, особливо це було помітно у пацієнтів, які страждають на ДЦП, яким ін’єкції ботокса намагалися прибрати гіпертонус в м’язах кінцівок.

Висновки:

1. Ударно-хвильова терапія – ефективний безболісний метод усунення зморшок, з тривалим збереженням ефекту;

2. Ударно-хвильова терапія – неінвазивний метод, без ін’єкцій та без хірургічного втручання, амбулаторна процедура з інтервалом 1 раз на тиждень;

3. Ударно-хвильова терапія не має побічних ефектів, не обмежує засмагу;

4. Ударно-хвильова терапія покращує кровообіг і обмін речовин на термін до 5 років;

5. Єдина терапія, яка стимулює вироблення організмом власної гіалуронової кислоти, зростання нових капілярів і власних факторів росту організму.

Видалення зморшок на обличчі і підтяжка ліфтинг шкіри
Видалення зморшок на обличчі і підтяжка ліфтинг шкіри

Дізнатися більш детальну інформацію, або записатися на прийом до лікаря можна за телефонами:

(096)-80-57-511 Київстар

(050)-73-23-511 Водафон

Медичний центр ударно-хвильової терапії

м. Запоріжжя, вул. Миру, 13 / пр-т Соборний, 155

Транспортна зупинка «Мир»