Система КАРДІОСПЕК – система для лікування ішемічної хвороби серця

Система КАРДІОСПЕК – система для лікування ішемічної хвороби серця

Система “КАРДІОСПЕК“, (Кардіоспек) – система лікування ішемічної хвороби серця (неінвазивна реваскуляризація міокарда) ударна хвиля терапія (УФТ).

Система КАРДІОСПЕК – повністю базується на новій та ефективній технології впливу хвилі для неінвазивного лікування захворювання серцево-судинний характер.

Нова технологія лікування та її особливості:

 1. Хвиля удару терапія (УВТ) проводиться в амбулаторних умовах і не потребує наркозу або спеціальної медичної підготовки пацієнта.
 2. UVT – є інноваційним метод лікування пацієнтів після операції аортокоронного обходу та стентування коронарних судин.
 3. УФТ – метод із безпечною та ефективною формою лікування пацієнтів із рефрактерним « стенокардією » стенокардії для СРК, також при хронічній та критичній ішемії нижніх кінцівок навіть тоді, коли лікування традиційні методи неефективні.
 4. Перша неінвазивна технологія реваскуляризації міокарда.
 5. Курс лікування УФТ складається з декількох сеансів (залежно від діагнозу) тривалістю всього 5 – 10 хвилин.
 6. Віддалене опромінення прямої цілеспрямованої акустики хвилі на певну територію провокує утворення нових судин.
Система CARDIOSPEC – для лікування ішемічної хвороби серця

Технологія впливу та хвилі раніше використовувався терапія артропатія, для віддаленої літотрипсії, осадження солі та переломів, що не перетягуються. Як показали наукові дослідження, протягом декількох років, удар хвилі можуть спричинити утворення нових судин.

Екстракорпоральне джерело акустичної, зосередженої хвилі дозволяє дистанційно діяти на серці (на відстані), і тим самим одночасно викликають “терапевтичний ангіогенез” в зоні ішемії міокарда.

Результати вплив ударні хвилі:

 1. Відновлення абревіатури
 2. Майже повна відсутність сторона наслідки та пітливість та подальші ускладнення
 3. Підвищена толерантність до фізичних навантажень
 4. Поліпшення регіональної перфузії ішемізованих міокардальних зон
Система КАРДІОСПЕК – система для лікування ішемічної хвороби серця

Системний пристрій “ Кардіоспект ”.

Технологія впливу та хвилі складається з ультразвукового сканера та кардіологічного датчика. І вказує ударну хвилю на область тіло здійснено с від цей ультразвуковий сканер ( є звичайним типом ) з кардіологічним датчиком.

Ударні хвилі з їх імпульсами синхронізуються з електрокардіограмою R-зуба пацієнта. Варто зазначити, що система “ Cardiospect ” не потребує спеціально обладнаних приміщень для її використання.

Принцип формування ударної хвилі електрогідравлічний. Екстракорпоральне джерело хвилі генерує акустичну хвилю високої інтенсивності, що передається через гумову мембрану, потім через шкіру грудної клітки пацієнта і фокусується всередині серця в певних точках. Терапевтичний ефект здійснюється за допомогою ударної акустичної хвилі у визначених точках міокарда, яка не впливає на навколишню тканину.

Система Cardiospect може дуже точно розмістити фокус у вибраних точках на периферії ішемізованої ділянки міокарда.

терапія ударною хвилею стимулює продуктивність ангіогенні фактори, і це призводить до “ терапевтичного ангіогенезу ”, що є індукцією утворення нових судин і контролює стимуляцію.

Система КАРДІОСПЕК – система для лікування ішемічної хвороби серця

Переваги системи Кардіоспекту в лікуванні.

 1. Унікальність конфігурації системи, яка полягає в режимі реального часу контролю лікування, переважає з необмеженою кількістю кутів нахилу та досяжністю віддалених районів.
 2. Хвиля удару з великою і точною зоною фокусування. Завдяки цьому процедура лікування займає досить багато часу. Технологія має повне трансмуральне покриття та оптимальний терапевтичний ефект.
 3. Точність системи локалізації при лікуванні.
 4. Синхронізація та сумісність з ультразвуком шляхом синхронізації. Це дає можливість використовувати ультразвукові сканери різних виробників, які можна налаштувати під побажання та потреби користувача.