Лікуванням ударно-хвильовою терапією користуються вже понад 15 років

Лікуванням ударно-хвильовою терапією користуються вже понад 15 років

Терапія ударною хвилею, лікування ударні хвилі, заявка нові технологічні методи лікування важких захворювання в травматології, неврології та урології.

Провідні експерти у всьому цьому роблять все це сьогодні райони розвиток ефективної медицини.

Терапія ударною хвилею – метод лікування з використання шок (акустичний) хвилі.

Лікування впливу та хвильової терапії успішно застосовується більше 15 років. Екстракорпоральна шокова та хвильова терапія поширилася по всьому світу:

  1. Периартроз плеча (з кальцифікацією і без)
  2. Всмоктуваний фасціїт (п’ятиточкова шпора)
  3. Епікондиліт ліктя спільний (тенісний лікоть)
  4. Неправдивий суглоб (переломи)

Враховуючи значну кількість базових досліджень та підвищення рівня знань, регенеративний робочий механізм цієї технології показує низку швидких темпів зростання в останні роки. Враховуючи ахілодінію та тендиніт у колін (стрибуюче коліно) та багато інших хронічних тендонопатій.

Особливо для фізично активних людей та гучних спортсменів ударна хвиля терапія запропонував лікування ускладнень за допомогою безкоштовного неінвазивного лікування.

Вивчення документації для швидкого загоєння ран після терапія ударною хвилею, нова технологія стала відома всім, і завдяки цій галузі лікування ударних хвиль вона також швидко розширилася.

Технологія стає все більш важливою в Росії лікування гострі та хронічні ураження шкіри, такі як: тумбочки, хронічні діабетичні, артеріальні та венозні виразки, опіки, посттравматичні розлади післяопераційного загоєння тощо.

Перші клінічні випробування також може виявити регенеративний вплив на пошкоджену тканину серцевих м’язів. Останні дослідження навіть показали прискорене відновлення периферійний нерв після пошкодження ударної хвилі, що використовується в дослідженнях на тваринах.