Ударні хвилі в біоінженерії тіла

Ударні хвилі в біоінженерії тіла

УХТ, “вроджена біоінженерія тіла” та процес самовідновлення.

Кілька груп дослідників у всьому світі проводять фундаментальні дослідження в райони ударна хвиля терапія, що демонструє, що ударні хвилі викликають “біологічну реакцію” в оброблюваній тканині. Під впливом ударних хвиль активуються гени в ядрі – оброблені клітини, починаючи виробляти різні білки, відповідальні за процес загоєння (так звані “фактори росту“).

Це викликає ще більшу інтеграцію новостворених суден., а також ріст нових тканин, тим самим запускаючи процес загоєння – кращу циркуляцію м’язів, утворення нової кісткової тканини або утворення нової шкіра на поразки.

Дуже останні дослідження також може довести, що тканина, попередньо оброблена технологією ударної хвилі, впливає на міграцію тіла власних стовбурових клітин. Навіть диференціація стовбурових клітин (утворення вихідної тканини) проявити позитивне ставлення до ударних хвиль.

Таким чином, було показано, що під впливом барабанів хвилі “розпочато “вмивання біоінженерії тіла” та процес самолікування.

Вивчення ударних хвиль для самолікування природним шляхом.

Для лікарів, це активний початок надає багато нових можливостей. Натомість заявка біологічно активні речовини, що виробляються в лабораторіях високої цінності та підвищеного ризику, ударні хвилі можуть використовуватися для активації вродженої системи організму для природного створення цих речовин.

Ця нова мікрогіпотеза – біологічний механізм ударної хвилі було підтверджено в різних експериментах на тваринах та викликало інтерес до інших галузей медицини.

Крім того, було підтверджено перше успішне клінічне заявка ударна хвиля при лікування проблематичний захворювання з кровообігом м’язового серцевого нападу, а також хронічними та гострими ураженнями шкіри.

Эти данные соорудили путь для ударно-волновой терапии, которые будут использоваться в других медицинских дисциплинах.